Televízia JOJ v januári odštartovala vysielanie mimoriadne obľúbenej šou Nákupné maniačky, ktorá sa na obrazovky vrátila po päťročnej pauze. Kedysi značne vyhľadávaný program však dostal po krátkom čase stopku a po štyroch týždňoch hlási opäť koniec!

Začiatkom roka sa všetky fanúšičky relácie Nákupné maniačky potešili z návratu obľúbeného programu, ktorý sa po dlhých rokoch dostal späť na televízne obrazovky. Fashion šou, kde sa ženy z celého Slovenska snažia zaujať súperky i porotu svojimi outfitmi, si našla svoje miesto, pričom lákala divákov všetkých generácii.

Ako sa však zdá, zašlý lesk z uplynulých rokov sa relácii tento raz oprášiť nepodarilo. Kým v minulosti stylisti ostro kritizovali a poukazovali na nedostatky nielen súťažných kreácií, ale aj samotných šatníkov prihlásených dám, tento raz o čosi jemnejšie dievčatá hodnotili stylista Marián Hornyák a módna blogerka Mirka Dobiš. Kritike divákov sa však nevyhli nielen súťažiace a ich výber oblečenia či zadaných tém, ale aj skutočnosť, že sa znížil rozpočet, za ktorý sa mali obliecť.

Len po štyroch týždňoch od obnovenia šou sa Nákupné maniačky z programu vytratili, pričom ju nahradí program Geissenovci- Ťažký život milionárov. “Do vysielania bolo nateraz pripravených 20 nových častí Nákupných maniačok. O prípadnom pokračovaní projektu rokujeme,” povedala pre Plus JEDEN DEŇ PR manažérka TV JOJ Lenka Filipová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ | Foto: FB/Nákupné maniačky – oficiálna stránka