Natália Puklušová má za sebou náročný pôrod. Obľúbená slovenská herečka v piatok večer priviedla na svet zdravú dcérku, avšak jej príchod na svet nešiel úplne podľa plánu.

Z Natálie Puklušovej a jej životného partnera Michala Marguša sú už dva dni šťastní rodičia. Čo všetko tomu predchádzalo a ako malý zázrak prišiel na svet, porozprával na Instagrame čerstvý otecko.

Dcérka sa narodila s mierami 4300 gramov a 53 centimetrov. Ako Michal uviedol, pôrod bol dlhý a Natálka 3 noci pred ním poriadne nespala. ,,Lebo začali kontrakcie, a tak už pri začiatku pôrodu bola dosť vysilená. Začali sme rodiť doma. To bol plán A. Mali sme zároveň ale aj plán B, ak by sme ho potrebovali. V Hainburgu preto o nás vedeli a boli na nás pripravení. Takže, napustili sme bazénik, pôrod sa ale aj po niekoľkých hodinách veľkých bolestí až tak veľmi neposúval,” napísal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Puklušová (@nataliapuklusova)

Plány sme zmenili

Hainburg v danej chvíli neprichádzal do úvahy, kaeďže mamička potrebovala lekársku pomoc čo najrýchlejšie. ,,Na radu našej asistentky som sa rozhodol, že ideme do Ružinova. Po minulých skúsenostiach s našim zdravotníctvom sme mali trochu obavy, všetky však opadli, keď sme zazvonili na pôrodnici a otvorila nám najmilšia pôrodná asistentka, akú sme si mohli priať. Natálka mohla rodiť, v akej polohe chcela, ešte mali dokonca aj difuzér s esenciálnymi olejmi a mohli sme si pustiť k pôrodu relaxačnú hudbu. Celý personál bol úplne skvelý, za čo im patrí naše obrovské Ďakujem,” pokračoval nadšený Michal, ktorý stál po celý čas po boku svojej lásky.

,,Takže vitaj, Bubka, na svete, je nám s Bubi jasné, že to s tebou bude riadna jazda, ale neboj, ani ty sa s nami nebudeš veľmi nudiť. Milujeme Ťa, Wilka Mária. A Ďakujeme, priatelia, za všetky priania a krásne správy, ktoré nám posielate, veľmi si to vážime, aj keď nestíhame na všetky reagovať,” odkázal prostredníctvom Instagramu partner obľúbenej herečky, ktorá podľa jeho slov zvládla všetko ako kráľovná. Srdečne gratulujeme!

Zdroj/Foto: Instagram/michalmargus, nataliapuklusova