zuzana kollarova

Dnešný večer sa niesol v znamení krásy a ako každý rok sa spomedzi 12 krásnych finalistiek vyberala tá najkrajšia, ktorá bude Slovensko reprezentovať na medzinárodnom finále Miss Universe.

Večerom moderátorsky sprevádzali čerstvý ženáč, vtipný Matej „Sajfa“ Cifra, bezprostredný Binďo Bindas a charizmatický Jozef Vajda. Hudobne finále skvele oživila vynikajúca speváčka Mária Čírová, vystúpila aj Kristína, obľúbený raper Majk Spirit a folklórny súbor.

Nová Miss Universe 2016 Zuzana Kollárová.

Tento ročník poňali organizátori v trošku inom duchu a okrem nablískaného pódia, večerných rób a dokonalých úsmevov si mali diváci možnosť užiť dievčatá aj v netradičných situáciach, kedy pri zoskoku padákom odhalili finalistky aj svoju prirodzenú osobnosť, strach a nefalšovanú radosť po pristátí na zem. Ďalšou novinkou bolo aj vzájomné označovanie finalistiek, ktoré mali za úlohu povedať meno niektorej z dievčat, ktorá by sa nemala stať Miss a uviesť dôvod, čím finále mierne pripomínalo vyraďovanie v reality show. Vo voľnej disciplíne sa mladé finalistky predviedli s farebnou tanečnou choregorafiou na song I ain’t your mama od JLo a nakoniec všetkých očarili tradičnou promenádou v plavkách.

Zuzka si odniesla aj kopu ďalších titulov.

Víťazkou Miss Universe a najkrajšou Slovenkou pre rok 2016 sa stala krásna Zuzana Kollárová! Na druhom mieste sa umiestnila Karolína Miková a tretie miesto od poroty získala Kristína Šulová. Zuzana Kollárová získala tituly Miss Media, Miss Mary Kay aj titul Miss najkrajšie vlasy, titul Miss Emma získala Alexandra Hudzíková a titul Miss Tip Kristína Šulová. Víťazke srdečne gratulujeme!

Foto: Facebook, tvnoviny.sk