Dnešný večer sa niesol v znamení krásy a ako každý rok sa spomedzi 12 krásnych finalistiek vyberala tá najkrajšia, ktorá bude Slovensko reprezentovať na medzinárodnom finále Miss Universe.

[sociallocker]Večerom moderátorsky sprevádzali čerstvý ženáč, vtipný Matej “Sajfa” Cifra, bezprostredný Binďo Bindas a charizmatický Jozef Vajda. Hudobne finále skvele oživila vynikajúca speváčka Mária Čírová, vystúpila aj Kristína, obľúbený raper Majk Spirit a folklórny súbor.

zuzana kollarova
Nová Miss Universe 2016 Zuzana Kollárová.

Tento ročník poňali organizátori v trošku inom duchu a okrem nablískaného pódia, večerných rób a dokonalých úsmevov si mali diváci možnosť užiť dievčatá aj v netradičných situáciach, kedy pri zoskoku padákom odhalili finalistky aj svoju prirodzenú osobnosť, strach a nefalšovanú radosť po pristátí na zem. Ďalšou novinkou bolo aj vzájomné označovanie finalistiek, ktoré mali za úlohu povedať meno niektorej z dievčat, ktorá by sa nemala stať Miss a uviesť dôvod, čím finále mierne pripomínalo vyraďovanie v reality show. Vo voľnej disciplíne sa mladé finalistky predviedli s farebnou tanečnou choregorafiou na song I ain’t your mama od JLo a nakoniec všetkých očarili tradičnou promenádou v plavkách.

zuzana kollarova
Zuzka si odniesla aj kopu ďalších titulov.

Víťazkou Miss Universe a najkrajšou Slovenkou pre rok 2016 sa stala krásna Zuzana Kollárová! Na druhom mieste sa umiestnila Karolína Miková a tretie miesto od poroty získala Kristína Šulová. Zuzana Kollárová získala tituly Miss Media, Miss Mary Kay aj titul Miss najkrajšie vlasy, titul Miss Emma získala Alexandra Hudzíková a titul Miss Tip Kristína Šulová. Víťazke srdečne gratulujeme!

Foto: Facebook, tvnoviny.sk[/sociallocker]