Celý slovenský národ je právom hrdý na Anastasiu Kuzminovú, ktorá sa už teraz stala športovou legendou. Slovenská biatlonistka s ruským pôvodom nám robí veľkú radosť. Málokto však vie, že okrem brata má aj sympatickú sestru.

Nasťin brat, Anton Šipulin (30) patrí rovnako ako Kuzminová k špičkovým ruským biatlonistom. Na konte má zlato z olympiády, dokonca aj titul majstra sveta. Málokto však vie, že Anton má dvojičku Annu. Súrodenci, ktorí sú o tri roky mladší od našej biatlonistky priznali, že bola ich veľkým vzorom.

Anna Maslovová mala taktiež potenciál stať sa olympioničkou, no v trinástich rokoch začala mať problémy s krvou a tak na veľkú športovú kariéru musela zabudnúť. Na biatlon však nezanevrela a v súčasnosti je vedúcou oficiálneho ruského biatlonového fanklubu. Pre fanúšikov si otvorila cestovnú kanceláriu a ponúka im zájazdy do krajín, kde sa nachádzajú športové udalosti.

Sestry majú veľmi dobrý vzťah a navzájom sa podporujú. ,,Ľudia hovoria, že sa s Nasťou podobáme, máme rovnaké ešte aj hlasy,“ priznala Anna pre matchtv.ru. Anna hovorí, že aj keby Anton a Nasťa skončili s kariérou, biatlonový fanklub určite nezanikne, bude sa ho snažiť udržať a propagovať tento šport ďalej.

Zdroj: matchtv.ru  |  Foto: Instagram