Natália Lenártová je jednou zo súťažiacich vo Farme 14, kde bojuje o výhru vo výške 75-tisíc eur. Na statok prišla s veľkým odhodlaním a cieľom vyhrať férovou cestou. Súťažila totiž celý život a na prehry je zvyknutá, hoci si ich nechce pripúšťať. Slzy farmárky by ste tak hľadali márne, v dôsledku čoho sa stala predmetom mnohých útokov zo strany súperov.

Natália Lenártová už pred príchodom na statok sľubovala, že z obmedzeného počtu potravín uvarí hotové špeciality. Svoje slovo dodržala a mnohí farmári si pochutnávajú na jej fantastických pokrmoch. Viacerým z nich sa však nepáči, že od začiatku hry sa uhniezdila v kuchyni a nepracuje na úlohách tak ako ostatní.

41-ročná blondínka je totiž ako fitness trénerka vo fantastickej kondícii a jej fyzická sila by sa pri ťažkých prácach rozhodne hodila. Kedysi bola vrcholovou športovkyňou, pričom sa trikrát umiestnila na Majstrovstvách Európy, dvakrát na Majstrovstvách sveta a raz v súťaži Arnold Classic. „Dostala som sa na Olympiu, to sa podarilo iba šiestim ženám za históriu Slovenska a ja som medzi nimi,“ hrdo povedala pre TV Markíza.

Jednu z cien jej odovzdával bývalý profesionálny kulturista Arnold Schwarzenegger. Košičanka momentálne 20-ročné skúsenosti odovzdáva mladším generáciám. Jej zverenci ju určite môžu považovať za veľký vzor, keďže v časoch vrcholovej kariéry bola horou plnou svalov, ktorými sa však môže pýšiť dodnes.

Fotky Natálie si môžete pozrieť >>>TU<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: farma.markiza.sk  |  Foto: IG/farma.markiza, natalia_lenartova, FB/EastLabs.sk-web o kulturistike a fitness, TV Markíza