Milenecká aférka medzi Andym Krausom (50) a Natáliou Puklušovou (32) vyvolala svojho času na oboch stranách poriadnu lavínu emócií. Tá je zdá sa uhasená a nielen Andy začal nový život po boku priateľky Janky. Teraz šokuje aj Natália.

Keď sa prevalila aférka medzi scenáristom Krausom a herečkou Puklušovou, otriaslo to životmi obidvoch. Krausovi sa rozpadlo 17-ročné manželstvo s Danielou, s ktorou vychovávali dve deti a teraz začína nový život. Nedávno bol totiž prichytený v spoločnosti priateľky Janky, s ktorou sa už istú dobu stretávajú.

Puklušová sa po tom, ako z komplikovanej situácie Kraus vycúval, tiež stiahla do ústrania a prerušili vzájomné kontakty. Nejakú dobu nebolo o herečke počuť, no momentálne sa nad jej životom opäť rozsvietilo slnko. Dostala novú pracovnú ponuku a vyzerá to tak, že herečka má aj nového frajera. Na fotke na sociálnej sieti ju bozkáva neznámy muž, s ktorým si vyzerajú byť mimoriadne blízki. Pre Plusku prezradila len jednu veľavravnú odpoveď: „Zhrniem to len do vety. Momentálne prežívam najšťastnejšie obdobie,“ znejú radostné slová herečky. Na bližšie informácie o tom, kto je nový záhadný muž v Natáliinom živote, si tak budeme musieť ešte chvíľku počkať.

Natáliu bozkáva v intímnom zábere neznámy muž

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram