Jedna z najpopulárnejších speváčok nového milénia potešila svojich fanúšikov nečakanou novinkou. Rihanna, ktorá sa hudobne stiahla do úzadia už pred pár rokmi, vydala nový singel, ktorý je poctou zosnulému hercovi Chadwickovi Basemanovi.

34-ročná rodáčka z Barbadosu získala celosvetovú slávu ešte ako tínedžerka, pričom má na svojom konte množstvo úspešných hitov. V posledných rokoch sa však čerstvá mamička 5-mesačného synčeka hudobne odmlčala, kým len pred pár hodinami prišla s jedinečnou novinkou.

Po dlhých šiestich rokoch vydala spevácka hviezda skladbu Lift Me Up, ktorá bude súčasťou soundtracku k filmu Black Panther: Wakanda Forever. Ten bude mať na Slovensku premiéru 10. novembra. Singel má byť poctou zosnulému hercovi Chadwickovi Bosemanovi (†43), ten podľahol koncom augusta 2020 rakovine hrubého čreva.

Z novinky čokoládovej krásky neskrývajú nadšenie nielen jej kolegovia, ale predovšetkým fanúšikovia, ktorí tvrdia, že ich skladba a Rihannin hlas dohnali k slzám. Čo hovoríte na jesenný hit vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto | Video: YouTube