Barbaru Haščákovú kedysi milovali mladí i starí a po jej odchode do Ameriky mnohí verili, že ide len o speváčkin prechodný pobyt. V časoch svojej najväčšej slávy sa totiž rozhodla opustiť Slovensko a ku svojej domácej kariére sa už nikdy nevrátila. 

Jedného dňa zmizla do Ameriky, odkiaľ o sebe sem tam vypustí nejakú ,,zaujímavú” informáciu, no po sympatickej, štýlovej a jedinečnej Barbare však už dávno niet ani stopy. Tentokrát sa však opäť predstaví pred svojimi fanúšikmi na obrazovkách TV Markíza, ktorá ju zlákala do Chart Show.

Ako uvádza zdroj pre denník cas.sk, Barbaru mala produkcia relácie zlákať na mimoriadne výhodné podmienky. „Dohoda bola, že jej preplatia nielen cestu a ubytovanie, ale, samozrejme, dostala aj honorár,“ uvádza Nový Čas. Barbara má za krátke účinkovanie zinkasovať približne 500 €, pričom jej bola preplatená letenka i hotel. „Áno, Barbara Haščáková prišla na Slovensko kvôli účinkovaniu v Chart Show,“ uviedla PR manažérka Lenka Horáková.

Barbaru v Markíze môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, YouTube | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)