Malé deti z Banskobystrického kraja si vymysleli mimoriadne nebezpečnú zábavu, pri ktorej ich zachytila mestská kamera. Samotní policajti zostali pri pohľade na maloletých sediacich v blízkosti prichádzajúceho vlaku v absolútnom šoku.

Deti zo Zvolena sa rozhodli pre nebezpečnú zábavku, keď si nazbierali veľké kamene a tie následne naukladali na kopu vedľa seba. Sediac na stavebnom materiáli, ktorý je na mieste kvôli rekonštrukcií priechodu cez železničnú trať, čakali na vlak.

Vo chvíli, keď sa náprava približuje, začnú do nej hádzať kamene, pričom okná na vlaku sú pootvárané. Je veľkým šťastím, že dopravný prostriedok bol v inkriminovanom čase prázdny. Kamene totiž mohli vážne poraniť či zabiť nielen cestujúcich, ale aj samotné deti, keďže sa mohli odraziť a ublížiť im.

Polícia zachytila tento incident prostredníctvom kamery a do štyroch minút bola na mieste. Deti predstavitelia štátneho orgánu rozohnali, pričom majú žiť v časti, ktorú miestni prezývajú Balkán. Privolaná bola aj železničná polícia, ktorá sa bude celou vecou bližšie zaoberať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<