NEBUDE svadba? Chladné slová Modrovského o budúcnosti priateľku Ingrid zrejme zabolia!

Dátum:

Peter Modrovský (34) ostával po rozchode s Adelou Vinczeovou (37) nejakú dobu sám, no napokon našiel šťastie po boku o sedem rokov staršej Ingrid (41). Napriek slovám o tom, že je to žena na celý život, prezradil Modrák plány do budúcnosti, ktoré zrejme jeho priateľku celkom nepotešia.

Peter Modrovský nemal po rozchode s úspešnou moderátorkou Adelou Vinczeovou dobré obdobie a na Peťovi bolo zjavné, že sa trápi. Aj keď ostával nejakú dobu sám a venoval sa výlučne tanečným aktivitám, napokon sa usmialo šťastie v láske aj na neho a po jeho boku sa objavila o sedem rokov staršia Ingrid, ktorá podniká so známou značkou vína.

Zrelá kráska, ktorá sa stará o syna z predošlého vzťahu, sa Petrovi zapáčila natoľko, že v apríli tohto roku vyhlásil, že je to rozhodne žena na celý život. Po svadbe Adely s Viktorom tak každý očakával, že aj Peťo s Ingrid do toho praštia a tanečník jej vystaví svadbu snov. Doposiaľ sa tak však nestalo a po Modrovského posledných slovách je už aj zrejmé, prečo.

Na otázky redaktora Nového Času, ako napreduje ich vzťah a či sa chystá svadobná hostina, totiž tanečník odpovedal dosť chladne: „Vzťah napreduje štandardne, vyzerá to dobre. Sobáš, svadbu nie, ja nie som cez tieto veci, plánujeme spoločnú budúcnosť a všetko, čo k tomu patrí,“ prezrádza plány, v ktorých ale oltár a prstienky nečaká. Keď ale prišla reč na deti, Modrák pripustil, že tie by vo svojom živote uvítal a necháva veciam voľný priebeh: „Uvidíme, čo sa udeje,“ dodáva. Či sa ale jeho plány žiť „nadivoko“ aj so spoločnými deťmi páčia aj priateľke Ingrid, je otázne…

Peťo si vychutnáva vínko, s ktorým podniká jeho priateľka Ingrid
Modrovský s Ingrid na spoločnej akcii

Zdroj: cas.sk │  Foto: YouTube, Facebook

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...