V rodine Heribanovcov majú opäť dôvod na veľkú radosť. Dcéra moderátorky Aleny Heribanovej zverejnila pred niekoľkými hodinami na sociálnej sieti krásnu novinku. Už o niekoľko mesiacov sa jej milá rodinka rozrastie o ďalšieho maličkého člena.

Rodina obľúbenej moderátorky Aleny Heribanovej sa čoskoro rozrastie. Jej mladšia dcéra Babsy Jagušák Heribanová oznámila prostredníctvom sociálnej siete krásnu novinku. 31-ročná moderátorka, ktorá vo svojej rodinke už vychováva jednu dcérku, o pár mesiacov privedie na svet nový život.

Sladké tajomstvo už vedela nejakú dobu, no na verejnosť sa s ním rozhodla prísť až teraz: “Hoci je to pre mňa pomerne intímna vec, cítim, že nadišla tá správna chvíľa, aby som sa s vami podelila o radostnú novinu. Pod srdcom nosím ďalší život. Mám vás rada a teším sa, že môžem tieto vzácne chvíle zdieľať s vami,” napísala.

Po tom, ako fanúšikom a blízkym ukázala fotku s rastúcim bruškom, sa roztrhlo vrece s úprimnými gratuláciami. Babsy dodala, že je z toľkej podpory ľudí dojatá: “Toľko lásky, toľko milých slov a pozitívnej energie. Nejaká som dnes rozcítená a všetko ma dojíma,” priznáva moderátorka, z ktorej bude čoskoro dvojnásobná mamička. Z nového prírastku do rodiny sa teší aj známy poslanec Hlasu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/babsyheriban