Českým šoubiznisom otriasla nečakaná správa o náhlom úmrtí herca, ktorý sa objavil v niekoľkých známych filmoch. V byte v Liberci ho mala nájsť celého bieleho jeho vystrašená priateľka.

V libereckom byte došlo v pondelok k nečakanej tragédií. Český herec Čestmír Řanda ml.(†60) náhle umrel, pričom smutné správy priniesol český denník AHAonline. 60-ročný herec by pritom o pár dní oslávil svoje 61. narodeniny. V byte ho celého bieleho mala objaviť jeho aktuálna partnerka a fitness trénerka Michaela Kryčfaušijová (41). Ani privolanej záchranke sa už Řandu nepodarilo oživiť.

Bol celý biely. Záchranka sa ho snažila resuscitovať, ale bohužiaľ to nezvládol. Či to bol infarkt, to nikto nevie, to ukáže až nariadená pitva. Ak to mal po oteckovi, tak to mohlo byť srdiečko,” dodáva jeho kamarát a moderátor Slávek Boura. Otcom herca bol pritom ešte slávnejší herec Čestmír Řanda starší, ktorý si okrem iného zahral napríklad rolu pána Bacha v komédií Jak utopit Dr. Mráčka.

Herec, ktorý sa objavil vo filmoch ako Tmavomodrý svet či Jak unést Dagmaru, sa pritom krátko pred smrťou vrátil do Čiech zo Švédska a plánoval natáčať nový seriál, hoci to už nestihol aj kvôli karanténe. Počas života sa musel vyrovnať s predčasnou smrťou otca, no aj väzením, do ktorého sa dostal po sporoch s exmanželkou. Jeho ex Regina Řandová sa s ním súdila o výživné na syna, za čo dostal ročný pobyt za mrežami, ktorý sa mu skrátil podmienkou na polovicu. Řanda tvrdil, že výživné platil a väzenie bolo nespravodlivé, no dostal sa tam aj po druhýkrát. Po ďalšom rozchode expartnerka Tina Pletánková tvrdila, že ju prenasleduje mailami a podala trestné oznámenie. V tom čase už herec pracoval vo Švédsku a obvinenia odmietal. Úprimnú sústrasť pozostalým.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zahral si vo filme Jak ukrást Dagmaru

Zdroj: ahaonline.cz │ Foto: YouTube, Instagram/cestmirranda