Zo svetového šoubiznisu dorazila k fanúšikom veľmi smutná správa. Do hereckého neba totiž odišiel obľúbený herec, ktorý sa preslávil v niekoľkých úspešných seriáloch. Širokú verejnosť informoval manažér a verný kamarát zosnulého herca, ktorý sa mu v ťažkých chvíľach snažil byť oporou.

Pred pár dňami zomrel americký herec Billy Miller. Poslednýkrát vydýchol vo veku 43 rokoch. Skonal iba dva dni pred svojimi narodeninami v texaskom Austine. ,,V čase, keď zomrel, herec bojoval s manickou depresiou,“ uviedol v oficiálnom vyhlásení jeho manažér.

Nie je známe, či bola táto duševná choroba dôvodom predčasného skonu umelca. Mnohí špekulujú, že počas depresívnej fázy spomínanej choroby si mohol siahnuť na život. Žiadna z týchto teórií však nebola oficiálne potvrdená.

Miller hral v seriáloch Kravaťáci, Mladí a nepokojní či General Hospital. Objavil sa aj v seriáloch Kriminálka Las Vegas, NCIS a Nebezpečná identita. Patril k hercom, ktorý sa veľmi rýchlo zhostili novej postavy, vďaka čomu si ho fanúšikovia obľúbili.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Variety.com  |  Foto: Unsplash, Twitter