Úspešný raper Majk Spirit má na svojom konte nový singel Petrus, ktorý predstavil s mediálne neznámou speváčkou Frederikou zo Stropkova. Hrdý otecko dvojročnej dcérky Arie v skladbe Eugena Botoša poukázal na lásku k manželke.

Majk Spirit (38) vydal ešte v decembri minulého roka nový singel v spolupráci so speváčkou Frederikou (26), pričom skladbu vystihuje spojenie láska k druhému. „Každý z nás si pod touto myšlienkou môže nájsť to ‚svoje‘. Môže to byť úcta k ľudom, k svojej rodine, či k čomukoľvek na čom nám záleží. Majk svojím textom poukázal na lásku k manželke, čo mňa na tomto songu baví najviac,“ vysvetlila speváčka Frederika.

Práve ona spieva o skutočnosti, že ľudia si niekedy neuvedomujú, čo všetko majú vo svojich rukách, občas zablúdia, strácajú sa, kým šťastie a láska sú naokolo v nás. „Frederika naspievala svoj part a natočili sme krásne video v réžii Michala Nemtudu. Myslím si, že všetci zúčastnení odviedli skvelú prácu a na svete je ďalší príjemný song. Petrus,“ povedal Majk Spirit.

Majk Spirit, Frederika, Eugen Botoš a ADiss vytvorili skladbu, ktorá upozorňuje na to, ako veľmi je dôležité vnímať, čo máme a aké vzácne to pre nás je. Pri tvorbe videoklipu sa zhodli, že chcú artové poňatie a aby z neho bolo cítiť, že je o dvoch ľuďoch a jeho myšlienkach. „Oslovili sme z nášho pohľadu najlepšieho režiséra na slovenskom trhu Michala Nemtudu a spoločne s jeho tímom sme sa dohodli na postupe. Vybrali sme lokácie, ktoré sa presne do myšlienky klipu hodili. Obrazy, honosné priestory, čistota, kľud, pokora a pokoj. To je z môjho pohľadu to, čo opisuje celú skladbu a našu predstavu klipu,“ prezradila Frederika. Videoklip sa nakrúcal v priestoroch Galérie Nedbalka v Bratislave a v kaštieli Princess Palace v Dunakiliti (Maďarsko).

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube