Tisícky fanúšikov sa tešilo na blížiaci sa koncert slávnej kapely, no namiesto toho sa dozvedeli smutnú správu. Hudobníci sa totiž po 30 rokoch fungovania rozhodli ohlásiť koniec spoločnej cesty. K rozpadu a ukončeniu spoločnej kariéry sa vyjadril jeden z členov.

Britské hudobné duo Lighthouse Family tvorili spevák Tunde Baiyewu a hudobník Paul Tucker. Skupina sa pripravovala na festival v Tynemouthe, kde mali byť najväčšími hviezdami. Namiesto toho oznámil Tucker nečakanú správu. ,,Som veľmi smutný, že po takmer 30 rokoch sme prišli na koniec našej cesty s názvom Lighthouse Family. Začali sme v malom štúdiu v Newcastli a toto dobrodružstvo prekonalo naše najtajnejšie sny,“ napísal na sociálnej sieti.

Člen slávnej kapely verejne poďakoval fanúšikom za lásku a podporu, ktorú dostali za desiatky rokov ich fungovania. Podľa jeho slov ho mrzí sklamanie ich priaznivcov, a zároveň priznal, že mu rozpad skupiny láme srdce. Obľúbené duo sa preslávilo skladbami “High“ a “Lifted“, ktoré sú dodnes legendárnymi hitmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/lighthouse_family  |  Foto: IG/lighthouse_family, depositphotos.com  |  Video: YT