Robert Fico nikdy príliš veľa nerozprával o svojom synovu Michalovi, ktorý má dnes už 26 rokov. Expremiér mu navyše pred niekoľkými mesiacmi vystrojil aj tajnú svadbu, o ktorej vedelo len najbližšie okolie.

Bývalý trojnásobný premiér krajiny má s manželkou Svetlanou dnes už 26-ročného syna Michala. Mladý muž si ale prísne stráži svoje súkromie a médiám sa dokonale vyhýba. Ani jeho otec Robert Fico, ktorý mal mať podľa slov Zlatice Kušnírovej konflikt s nebohým Kuciakom, verejne o svojom synovi príliš veľa nerozpráva.

Michala si možno viacerí pamätajú ešte ako malého chlapca, ktorý sa zúčastnil spolu s otcom v markizáckej relácií Bonzáčik, kde prezradil na Roberta Fica viaceré pikošky. Hoci sa nevydal na kariérnu dráhu politika, vyštudoval Ekonomickú univerzitu a absolvoval zahraničnú stáž v medzinárodnej audítorskej firme.

Fotografom sa podarilo zachytiť ho pri venčení psa spolu s priateľkou pri Úrade vlády. V oblasti súkromného života je však ešte opatrnejší, a preto prebehla aj jeho svadba podľa informácií Plusky v absolútnej tichosti už pred pár mesiacmi. Zdá sa, že expremiérov syn našiel svoju pravú lásku, ktorá je už jeho oficiálnou manželkou.

Michal Fico ako malý chlapec v relácií Bonzáčik

Dospelý Michal venčí psa počas protestu

Zdroj: pluska.sk│ Foto: YouTube/Televízia Markíza, Aktuálne.sk, Facebook/Robert Fico