Začiatkom aktuálneho týždňa obletelo celé Slovensko vystúpenie mladej študentky Michaely vo vedomostnej súťaži Na love, kde si urobila poriadnu hanbu. 23-ročná Košičanka, ktorá odišla za kvalitnejším štúdiom do Dánska, kde získala bakalársky titul, pohorela na plnej čiare, pričom problém jej robili aj banálne otázky týkajúce sa všeobecného rozhľadu.

„Koľko prstov má dospelý človek?“ znela jedna zo súťažných otázok, ktoré dal Michaele moderátor Viktor Vincze, pričom mladá žena namiesto dvadsať odpovedala šokujúcich deväť. Kým bakalárka v odbore cestovný ruch a hotelierstvo netušila, odkiaľ pochádza Krištof Kolumbus či aké je najväčšie suchozemské zviera, sociálne siete zaplavili vtipné videá či koláže na adresu mladej súťažiacej.

Tá pred kamerami priznala, že sa hlásila do viacerých reality šou, avšak doposiaľ šťastie nemala, a tak skúsila prísť do vedomostnej relácie. Michaela si ale zo svojho zlyhania, kedy jej odpovede bez smiechu nezvládal už ani moderátor, ťažkú hlavu nerobí a od trapasu na Markíze vydala prvé oficiálne vyjadrenie.

„Ja by som len chcela ľuďom povedať, že naozaj neberte všetko seriózne, a to, čo vidíte v televízii je naozaj možno len 50 % z toho, čo sa naozaj deje, to je obrovský proces,“ prekvapuje brunetka. „Ja si myslím, že som obstála naozaj slušne na to, že som mala skúsenosť s kamerami a s médiami prvýkrát,“ dodáva Michaela, ktorá je televízii vďačná za príležitosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/_michaelanguyen