Ich láska prišla ako blesk z jasného neba a nikto nečakal, že sa expartner Zuzany Čaputovej dá dokopy práve so známou a mladou speváčkou Dorotou Nvotovou. Dvojica sa však nečakane rozišla a ako potvrdila samotná dcéra herečky Anny Šiškovej, koniec prišiel už pred časom.

Zuzana Čaputová sa po rozchode s Petrom Konečným dala dokopy s Jurajom Rizmanom, s ktorým sa už neskrývajú ani pred verejnosťou a prejavujú si vzájomnú náklonnosť. Aj umelec Konečný (53) našiel svoje šťastie, hoci mnohých prekvapilo, keď sa potvrdilo, že jeho nová priateľka je trikrát rozvedená a mladšia speváčka Dorota Nvotová (37).

Podľa vlastných slov si ale napriek vekovému rozdielu veľmi dobre rozumeli a okrem iného ich spojilo nadšenie pre umenie. Dorota žila s Petrom v spoločnej domácnosti aj s jej synom Filipom z predošlého manželstva. Ich vzťah sa mal pritom začať niekedy okolo júna. Dnes je však už jasné, že nemal veľmi dlhé trvanie a zamilovaná dvojica sa rozišla.

Smutnú novinu potvrdila samotná hudobníčka, ktorá zároveň priznala, že spolu nie sú už pár týždňov. “S Petrom sme sa pred mesiacom rozišli,” uviedla pre Šarm. Dôvody, pre ktoré skončil vzťah tak rýchlo, zatiaľ nie sú známe. Faktom však je, že obidvaja prechádzajú aj finančnými problémami spôsobenými koronakrízou, a kým Konečný zháňa sponzora pre svoju výstavu, Nvotová musela začať rozpredávať hudobné nástroje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Facebook/Peter Konečný, Dorota Nvotova