Nečakaný koniec: Krásna slovenská speváčka opúšťa obľúbenú kapelu!

Dátum:

Obľúbená slovenská kapela, ktorá mala na domácom trhu množstvo verných fanúšikov, prekvapila poslucháčov nečakanou novinkou. Ako jej členovia informovali prostredníctvom sociálnych sietí, pôvabná speváčka Dominika Morávková opúšťa sympatické zoskupenie po šiestich rokoch spolupráce.

V lete 2015 atakovala slovenský internet uletená skladba Je nám teplo, za ktorou stála trojica S hudbou vesmírnou. Hudobníkov Daniela Sorriza Kisa (30) a Mareka Kolena (30) dopĺňala dlhé roky krásna speváčka a herečka Dominika Morávková (31), ktorá sa aktuálne rozhodla pre ukončenie svojho pôsobenia v obľúbenom projekte.

„Po 6 krásnych rokoch naša krásna indiánka Dominika odchádza z kapely. Dohodli sme sa však, že vám ešte toto leto budeme hrať koncerty spolu! 

Ďakujeme vám veľmi pekne za podporu, že ste boli celý ten čas s nami a že ste nám verili!“ oznámili hudobníci svojim fanúšikom, ktorým sa zároveň poďakovali za podporu. Ako tiež moderátori šou Zem spieva dodali, kapela bude ďalej pokračovať vo dvojici.

K odchodu z kapely sa napokon vyjadrila aj samotná Dominika, ktorá priznala, že situáciu je ťažké vyjadriť slovami, nakoľko jej dôvody sú hlbšie než slová. „Život mi dáva do pozornosti seba v inej podobe, ženu Dominiku, ktorá sa potrebuje postaviť sama za seba. V tomto období potrebujem prácu vyvažovať časom s rodinou a časom len pre seba.
Ďakujem za všetko, čo som v tomto triu zažila. Dnes chcem tú pozitívnu energiu venovať tam, kam ma život posúva. Hereckým príležitostiam, téme ženskosti a duchovnému rastu,“ uviedla mamička rozkošnej dcérky Amálky a syna Damiána Huga.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/shudbouvesmirnouofficial, dominika_m_o_r_a_v_k_o_v_a

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...