Nečakaný KONIEC: Veľkí favoriti SuperStar úplne pohoreli!

Dátum:

SuperStar sa po úvodných kastingových kolách plynule prehupla do ťažšej časti. Tou je Super výber, v ktorom si postupne sily zmerajú všetci 80 postupujúci. Prví veľkí favoriti ale pohoreli na celej čiare.

Monalisa Alseify

Hoci patrila táto exotická kráska k veľkým favoritom súťaže a po zaspievaní Billie Eilish sa stala aj miláčikom poroty, v Super výbere jej charizma ani hlas nevynikli. Monalisa splynula v dave ostatných speváčok a jej výkonu nepomohla ani nervozita. Začala totiž výrazne zrýchľovať a zdalo sa, že chce mať pieseň čo najskôr za sebou. Za vystúpenie ju nepochválil ani Paľo Habera a napokon sa porota zhodla na tom, že tmavovláska nepostupuje.

Laura Onušková

V tomto prípade ide o nepochopiteľné vypadnutie. Výkon Laury bol výborný a samotná speváčka si od svojho vystúpenia sľubovala oveľa viac. Okrem prekvapivého „nie“ sa ale Laura nikdy nedozvedela dôvod, pre ktorý musí v súťaži skončiť: „Bolo to bez vysvetlenia, nič som k tomu nedostala. Ani mäkké F. Len tak, že nie po tých piatich áno na kastingu. Mala som veľké nádeje,“ uviedla smutne pred kamerou.

Marina Laduda

Sebavedomá americká speváčka na kastingu všetkých posadila do stoličiek, a tak porota očakávala, ako ohúri Laduda v Super výbere. To sa však nestalo a Marina predviedla len priemerný výkon, za ktorý ju porota poslala domov. Svojmu temperamentu a extrémnemu sebavedomiu ale neostala nič dlžná a všetkým poslala jasný odkaz. „Nebudem plakať. Nemám potrebu sa teraz rozpúšťať. Ja viem, čo som a viem, kým som. Aj tak tvorím svoju hudbu, nechcem spievať nejaké popové veci, ktoré ma aj tak nebavia,“ spustila smiech a dodala, že o nej ešte budeme všetci počuť.

Marcel Bendig

Brat slávneho Jana Bendiga, ktorý uspel v SuperStar a naspieval hity aj s Monikou Bagárovou, na kastingu očaril. Od Marcela sa preto vo vyradovaní očakávalo stopercentné nasadenie. Jeho výkon bol ale bez energie a zdalo sa, že sa o postup do ďalších kôl ani príliš neusiluje. Leoš Mareš napokon vyriekol, že jeho postup by nebol fér voči tým, ktorí bojujú z plných síl a spevákova púť v SuperStar sa skončila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Televízia Markíza │ Foto: Facebook/SuperStar

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...