Hoci sa v slovenskom šoubiznise rozmohol najmä veľký babyboom, niektorým dvojiciam sa predsa len nevyhýbajú ani nepríjemné rozchody. Jedným z takých je aj známy športovec a krásna misska.

Bývalý hokejista Dušan Pašek kedysi randil s moderátorkou Miriam Kalisovou, no po rozchode skončil po prvotných tajnostiach s mladučkou misskou Dominikou Grecovou, ktorá mala v tom čase 20 rokov. Dvojica sa dala dokopy koncom septembra 2018 a už po krátkom období neskrývali svoju náklonnosť ani pred verejnosťou.

Po vyše roku však prichádza smutná správa. Láske holubičiek odzvonilo a podľa informácií Topiek išli definitívne od seba. Rozchod neskrýva ani samotná Dominika, ktorá koniec bez okolkov priznala: “Áno, je to pravda. Žiadne zlomené srdcia sa ale nekonajú. Rozišli sme sa po vzájomnej dohode. Zostali sme fajn kamaráti a nemáme spolu vôbec žiadny problém,” zamietla akékoľvek špekulácie.

Rovnakú rétoriku zvolil aj Dušan, ktorý rovnako uviedol, že s krásnou blondínkou ostávajú aj naďalej v kontakte: “Áno, je to tak. S Dominikou už nie sme spolu, no naďalej zostávame v dobrom kamarátskom vzťahu,” dodal. Zdá sa, že v prípade tejto dvojice prebehol rozchod naozaj v pokojnom duchu a zaobišiel sa bez akejkoľvek drámy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ich láska je dnes už minulosťou

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/dominikagrec, dusanpasek, Facebook/Šou Milujem Slovensko, foto: Milan Krupčík