Len nedávno sme vám priniesli informáciu o tom, že v relácii O 10 rokov mladší sa udiali veľké organizačné zmeny. Na mieste moderátorov vystrieda ostrieľanú dvojicu Kalisová – Šmahel krásna hudobníčka Mária Čírová.

Pôvabnú speváčku sme doposiaľ na televíznej obrazovke mohli sledovať len ako talentovanú umelkyňu, ktorá spútava davy svojim speváckym prejavom. Po zverejnení informácie o Máriinom obsadení do reality show sa na internete začali objavovať negatívne ohlasy na jej účinkovanie v relácii. V úlohe moderátorky show, v ktorej sa spustnuté bytosti menia na vkusných a estetických ľudí, si totiž jemnú blondínku vie len málokto predstaviť.

“Máriu mam rada, ale podľa mňa sa tam ako moderátorka vôbec nehodí…”,” Čírova je speváčka, nie moderátorka”, “Kalisová naspäť!”, “Kalisová musí isť naspäť. Sledovanosť 0 bodov”,  “Jedno horšie než druhé.. ´unikát´ ,” vyjadrili sa na adresu nečakanej zmeny zo strany produkcie Markízy, rozhorčení diváci.

Jednu z mála pozitívnych reakcií na adresu Čírovej, vyslovil  exmoderátor relácie, Martin Šmahel, ktorý hudobníčku podporil príjemnými slovami: “Novej moderátorke relácie O 10 rokov mladši Majke Čírovej prajem veľa, veľa diváckej priazne a vydarených premien v show. Priprav sa na krásne životné obdobie plné pomoci a vďaky. Nech sa ti darí.”

K týmto motivačným slovám sa pripájame i my a Márii prajeme veľa úspechov v novej moderátorskej pozícii.

Zdroj: Insatgaram