V smere na Stupavu došlo v pondelok v raňajších hodinách k nepríjemnej dopravnej nehode. Na križovatke diaľnice D4 a cesty č. I/2 sa zrazili dve vozidlá. V jednom z nich sa, bohužiaľ, počas zrážky nachádzali aj dve maloleté deti, ktoré skončili so zraneniami v nemocnici.

Ako informuje na sociálnej sieti bratislavská polícia, v pondelok ráno bola privolaná k nepríjemnej dopravnej nehode. K tej došlo na križovatke diaľnice D4 a cesty č. I/2 v smere do Stupavy, kde sa zrazilo vozidlo Kia Ceed a automobilom Volkswagen Transport.

Ako priblížila polícia, počas kolízie sa v aute značky Kia nachádzali aj dve maloleté deti. “V dôsledku nehody došlo ku krátkodobému obmedzeniu dopravy v tomto úseku, pričom dve maloleté osoby (vo veku 8 a 6 rokov) nachádzajúce sa vo vozidle Kia, boli prevezené do jednej z nemocníc v Bratislave k ošetreniu,” upresnila.

Po nehode prešli obidvaja vodiči dychovou skúškou, no s negatívnym výsledkom. Presné príčiny a okolnosti nehody sú predmetom vyšetrovania Odboru dopravných nehôd Krajského dopravného inšpektorátu. Polícia predpokladá, že sa pravdepodobne jednalo o chvíľkovú nepozornosť vodiča.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj