Reality šou Farma je už v plnom prúde, pričom diváci si postupne zvykajú na charaktery nových súťažiacich. Jedným z najvýraznejších účastníkov aktuálnej série bol 36-ročný Imrich Štefánik z Trnavy, ktorý bol v dôsledku svojho vystupovania diskvalifikovaný a vyradený z hry!

Markizácka šou Farma neustále láka Slovákov, aby vymenili pohodlie domova a vymoženosti techniky za pobyt na statku, kde sa prezentujú pred televíznymi kamerami v rôznych situáciách. Kým uplynulý víkend vypadla v dueli druhá súťažiaca, jej kroky rýchlo nasledoval aktuálny sluha Imrich Štefánik.

Ten nezvládol okolnosti na Farme a potom, čo prehlboval vyostrený konflikt medzi ním a kolegom Filipom Jánošom, padlo aj na zničenie sluhovského mundúru, vyhrážky či poškodenie techniky. V momente tak nečakane prišlo pred usadlosť vozidlo s dvoma členmi štábu, ktorí Barona vyzvali, aby si okamžite zbalil svoje veci s tým, že v súťaži končí.

„V reality šou Farma prišlo k slovným vyhrážkam fyzickou likvidáciou zo strany účastníka šou Imricha Štefánika prezývaného Baron voči ďalšiemu účastníkovi šou – Filipovi Jánošovi, čo je absolútne neprípustné. Televízia Markíza sa dištancuje od akejkoľvek formy násilia či zastrašovania, a preto pristúpila k okamžitému vylúčeniu súťažiaceho z reality šou Farma. Okrem tohto zásadného porušenia pravidiel sa daný účastník šou dopustil ďalšieho neprípustného správania, čo tiež uvidia diváci v aktuálnej epizóde,“ znie oficiálne stanovisko TV Markíza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Markiza, VOYO