Uplynulú nedeľu patril hlavný vysielací čas divadelným kolám speváckej šou Superstar, kde tentokrát súťažiaci vystúpili vo štvoriciach. Spomedzi 32 Čechov a Slovákov v divákoch najviac zarezonovalo číslo energických dievčat, ktoré zvalcovali všetkých svojich kolegov.

Šiesta séria hudobnej šou Česko Slovensko hľadá Superstar si našla cestu k mnohým divákom, ktorí ju považujú za jeden z najlepších ročníkov vôbec. Kým v súťaži doposiaľ bojoval každý sám za seba, v uplynulej epizóde museli speváci ukázať, ako vedia spolupracovať v tímoch. 48 najlepších bolo tentokrát rozdelených do štvorčlenných skupín, pričom Markíza ukázala prvých 8 z nich.

Aj keď sa krátko zdalo, že najlepším číslom večera bude vystúpenie “boybandu”, ktorý spieval skladbu od kapely One Direction, opak bol pravdou. V závere totiž nielen chlapcov absolútne zvalcovali energickým hitom Telephone od Beyoncé a Lady Gaga štyri divoké speváčky.

Esther Lubadika, Valerie Lynn, Klára Berisha a Lucie Bikárová sa postavili pred porotu s malou dušičkou, no o to viac rozbehli svoje číslo. Dievčatá si ako jediné nacvičili okrem výborných vokálov aj choreografiu, pričom porota označila ich vystúpenie ako bezkonkurenčne najlepšie. Súhlasíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=2SqDDlFXAnk

Foto: IG/superstarcs | Video: YouTube