Multitalentovaná umelkyňa Nela Pocisková je na domácej šoubiznisovej scéne už takmer dvadsať rokov, pričom aktuálne hviezdi v jojkárskom seriáli Nemocnica. Predtým, ako sa postavila pred televízne kamery, však žala úspechy predovšetkým na divadelných doskách, kde bola hlavným ťahákom viacerých muzikálov.

31-ročná speváčka a herečka Nela Pocisková začínala svoju kariéru v muzikáli Neberte nám princeznú, po ktorom sa jej sypala jedna ponuka za druhou. Speváčka a herečka v sebe nezaprie ani tanečný talent, no diváci ju postupom času spoznávali aj vďaka úlohám pred televíznymi kamerami. Jedna z najobsadzovanejších áčkových hviezd domáceho šoubiznisu však v roku 2016 odstavila kariéru na druhú koľaj, kedy trávila čas na materskej dovolenke.

Ako známa workoholička priznala, nikdy ani na sekundu neľutovala žiadnu pracovnú príležitosť, ktorá jej počas tohto obdobia utiekla, no potom, ako sa vrátila do pracovného kolotoča, ju niečo predsa len mrzí. Divadlo Nová scéna totiž prišlo s adaptáciou muzikálu Bodyguard, v ktorom znejú najväčšie hity zosnulej speváčka Whitney Houston, pričom hlavnú úlohu alternujú speváčky Miroslava Gális Partlová, Dáša Šarköziová a Lenka Machciníková. Ponuku zahrať si rolu Rachel Marron dostala aj samotná Nela, ktorá však pracovnú príležitosť odmietla.

“Keď prišla ponuka spievať Bodyguarda, neskutočne som bola šťastná. Potom som začala všetko spochybňovať a báť sa, či to budem stíhať. Dnes namiesto toho, aby som tam spievala, sedím doma a tečú mi slzy. Dostala som obrovskú lekciu počúvať samu seba a už nikdy nebudem spievať Whitney Houston,” sype si popol na hlavu zdrvená speváčka. “Ľudia robia chyby a toto je tá moja, a teda vám poviem, pekne ma to bolí,” dodáva s tým, že sa ide pozrieť na predstavenie, kde sa predvedie Dáša Šarköziová. “Je mi ľúto, že som nemohla byť súčasťou a stáť tam s vami,” odkazuje Nela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/pociskova.nela