Herečke sa rozviazal jazyk a prezradila aj to, za čo by ju niektoré mamičky odsúdili. 

Herečka  priviedla na svet svojho prvého syna Hektora minulý rok v júni. Doteraz o materstve veľmi nerozprávala. Teraz sa však aj so svojím partnerom a otcom dieťaťa Filipom Tůmom rozhodla čo to prezradiť v markizáckom Teleráne. Prekvapivo, Nela neváhala hovoriť ani o intímnejších veciach, ako sú problémy s dojčením. “Mala som problém s prisatím, keď sa narodil, tak som zavolala jednu laktačnú poradkyňu, keď som vedela, že mám problém s bradavkami a odvtedy sa s ňou radím o všetkých takých veciach,” priznala Nela.

V Teleráne sa stretli až dve mamičky malých synčekov

Odpovedala aj na otázku, v ktorej sa názory mamičiek rozchádzajú na dve polovice. Herečka vraj spáva so svojím synom v jednej posteli. Aj keď má o neho strach, pretože sa vraj už začína pohybovať a bojí sa, aby nespadol. Filip si tak musel zvyknúť, že zvyčajne spí v posteli sám.

Dvojica prezradila, prečo sa rozhodli pre nezvyčajné meno Hektor. Filip vraj cítil, že to bude chlapec, ešte predtým, ako to potvrdil gynekológ. “Ja som prišiel a povedal, že to bude syn Hektor,” dodal otecko. Všetci mu tak začali hovoriť ešte v brušku a tak mu to nakoniec aj zostalo. Zaujímavé je však to, že malého Hektora oslovujú napríklad ako Torko či Tores.

Zdroj: Markíza Teleráno | Foto: Facebook