Multitalentovaná herečka, speváčka a tanečnica Nela Pocisková nikdy nepatrila k nadšencom sociálnych sietí, avšak potom, čo jej dve deti trochu podrástli, necháva nahliadnuť fanúšikov aj do svojho súkromia. Pred pár hodinami ich dokonca prekvapila jedinečnou snímkou!

29-ročná hviezda Nela Pocisková sa dlhé roky vyhýbala aktívnemu využívaniu sociálnych sietí, čo však pred niekoľkými mesiacmi radikálne zmenila. Z času na čas totiž mamička dvoch detí vezme do ruky telefón a prostredníctvom Instagramu necháva fanúšikov vidieť čo to z jej súkromného života.

Nela práve tu dokazuje, že nie je žiadnou vážnou bábikou z cukru, pričom mnohokrát odhaľuje momenty, kedy si užíva voľné chvíle s úsmevom na tvári bez zbytočného make-upu. Najviac času, samozrejme, trávi s partnerom Filipom Tůmom a ich spoločnými deťmi Hektorom a Liankou. Práve v uplynulých hodinách si rodinka užívala kúpanie sa v bazéne, z čoho vznikla i séria milých fotografii.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Nela v minulosti aktívne pracovala na mnohých muzikáloch, čo si vyžadovalo aj fantastickú fyzickú kondíciu. Tá jej evidentne ostala i po dvoch pôrodoch, pričom po niekoľkých odvážnejších snímkach tentokrát ukázala aj vyšportované ruky. Nela, tak tomu hovoríme ženský biceps!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/pociskova.nela, jakubgulyas