Nela Slováková (28) je už pár týždňov po rozchode s boháčom Martinom Balážom a každý si už žije svoj život. Napriek tomu sa Nelin expriateľ postaral o to, že blondínka musela skončiť na polícii potom, čo ju obvinil z niečoho nehorázneho.

Rozprávkový život brnenskej víťazky Hotela Paradise a boháča Martina Baláža je už minulosťou a po drsnom rozchode plnom obviňovania a urážok si žije každý svoj život. Martin si medzičasom nabalil pohľadnú mladicu Ivetu, ktorá sa podľa vlastných slov živí ako tanečníčka, choreografka a fotomodelka. Nezaháľala však ani Nela, ktorá momentálne žiari po boku hokejistu Lukáša Kozáka.

Aj keď sa môže navonok zdať, že spory a osočovanie bývalých partnerov nadobro skončilo, opak je pravdou. Blondínka totiž nedávno musela navštíviť políciu kvôli nepeknému obvineniu zo strany jej bývalého. Ten sa mal mužom zákona zveriť s tým, že mu kráska ukradla motorku. Vysvetlenie Nely je však úplne odlišné: “Dnes mi volala Polícia Českej republiky. Pán ma udal na polícii. Údajne som mu ukradla motorku, ktorú mi na začiatku nášho vzťahu venoval,” začína ironicky.

To však nie je všetko, a výbušná kráska si už stihla pre svojho ex pripraviť aj sladkú pomstu. Za vlastné peniaze, ktoré si podľa svojich slov sama zarobila, si totiž kúpila luxusný Mercedes a k šťastnej fotke pripojila aj veľavravný text: “Dlho som premýšľala, ako bude pri tejto fotkr hustá a arogantná a ešte veľkú časť venujem tomu človeku, o ktorom sú všetky sprosté slová minimum, čo by som mu mohla venovať po všetkých tých veciach, s ktorými mi dnes otravuje život. Ale rozhodla som sa, že vyššie napísané je nad zlato, čo mu môžem venovať, takže to stačí,” uzatvára spokojne tému. Ktovie, s čím príde jej bývalý po všetkých tých luxusných daroch v niekoľkoročnom vzťahu nabudúce?

Nela skončila na polícii potom, čo ju Martin obvinil z krádeže motorky. Na to si kúpila nový Mercedes
Nela tvorí pár s Lukášom Kozákom
Vzťah s bývalým skončil urážkami, hádkami a políciou

Zdroj │ Foto: Instagram