Jeden z najúspešnejších slovenských interpretov, ktorý sa vydal predovšetkým na dráhu speváka pre najmenších, si od nahnevaných rodičov zlízol poriadnu kritiku. Za tou nestojí nič iné, ako lístky na jeho detské koncerty, ktoré sú pravidelne beznádejne vypredané.

Keď v roku 2004 hviezdil extravagantný spevák Miro Jaroš v prvej sérii šou Slovensko hľadá Superstar, zrejme by mu ani vo sne nenapadlo, že o pár rokov neskôr bude jedným z najvyhľadávanejších hudobníkov ďalšej generácie. Na skladbách sympaťáka v žltej košeli vyrastajú tisíce najmladších poslucháčov, ktorí majú neraz možnosť vidieť svoj prvý spevácky vzor aj naživo.

Zorganizovanie turné, ba aj obyčajného koncertu však stojí množstvo úsilia, a tak je Miro so svojím tímom kolegov nutený pýtať si adekvatné ceny za vstupné. To však nie je po vôli niektorým rodičom, ktorí speváka obviňujú, že zarába na ich deťoch. Za 13-eurové lístky na koncert ho dokonca označili za nenažranca, voči čomu sa Jaroš s ľútosťou ohradzuje. Otvorene totiž priznal, že zárobok neinkasuje ani zďaleka on sám, ale delí sa s celým tímom ľudí.

,,Napríklad. Toto je fotka z Bratislavy a na nej ľudia, ktorí s nami v ten deň spolupracovali. Organizátor, manažment, kapela, technici, stavba pódia, sbs, zdravotníci, promo, prenájom priestorov, výroba grafiky, samplov, rekvizity, poplatky predajcom vstupeniek, kostýmy, soza, cestovné náklady, odvody štátu – to sú veci, ktoré mi narýchlo napadli a treba ich zaplatiť, aby sme mohli hrať,“ prezrádza umelec bez servítky a dodáva, že zorganizovať turné vôbec nie je jednoduché.

,,Je to o radosti z práce, adrenalíne, ktorý milujeme a vaša spokojnosť je naša najväčšia odmena. Je možné, že si niektorí myslia, že to nie je hodné ceny vstupenky, chcem vás však uistiť, že sa ceny snažíme aj pri zdražovaní všetkého držať čo najnižšie…,“ ozrejmuje úspešný autor a spevák hitov pre deti, a zároveň dodáva, že s kapelou hrajú aj množstvo mestami orgaizovaných akcií, ktoré sú zadarmo. ,,Váš potlesk na každom koncerte nepatrí len mne, ale sa s ním delím so všetkými. Bez môjho teamu by žiadne turné nemohlo byť a nebol by som ani ja, tak ako ma poznáte,“ dodáva Miro Jaroš.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Miro Jaroš