Obľúbená slovenská herečka má v poslednom období poriadnu smolu. Len prednedávnom skončila na policajnom výsluchu kvôli svojim vyjadreniam na margo šéfredaktora ZEM & VEK, ktorý na ňu následne podal trestné oznámenie za ohováranie. Najnovšie prišla k nepeknému úrazu.

Magda Vášaryová patrí k obľúbeným slovenským herečkám, hoci už aktívnu hereckú kariéru viacmenej ukončila. Umelkyňa je známa aj svojou politickou a diplomatickou angažovanosťou, pričom prijala i pozvanie do RTVS relácie Silná zostava, kde diskutovala na tému konšpirácií či hoaxov.

Podľa všetkého sa pani Vášaryová chystala prežiť pekné leto v športovom duchu, no plány jej prekazil nečakaný úraz. Herečka sa prihovorila fanúšikom na sociálnej sieti s fotografiou svojej nohy v sadre. Čo sa stalo, vysvetlila v krátkom texte: “A takto sa skončili moje plány na športové leto – 5 týždňov v sadre. Aspoň ma poľutujte, prosím,” dodala.

Herečka verejnosti nepriblížila bližšie okolnosti, za ktorých k fraktúre prišla. Ako však uvádza Nový Čas, podľa ich informácií ju čaká zotavovanie ľahkej zlomeniny členka. Údajne mala k úrazu prísť vo svojom rodnom meste, Banskej Štiavnici.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Magda Vasaryova, RTVS