Christina Phillips bojovala s nadváhou od útleho detstva, pričom zajedala svoj smútok a trápenie. Jej rodičia sa totiž neustále hádali, obviňovali a fyzicky napadali. Vtedy iba malé dievča bolo súčasťou neustáleho napätia, pričom ručička na váhe sa jej vyšplhala na neuveriteľných 320 kilogramov!

Mala 25 rokov, keď sa po dlhom čase postavila na váhu, ktorá nebola schopná odvážiť ju. Mylne si myslela, že je niečo s prístrojom. Pravdou však bol fakt, že jej hmotnosť výrazne prekračovala únosnú normu. Až u špecialistu zistila, že váži brutálnych 320 kilogramov!

Nasledoval boj s časom, keďže jej kedykoľvek mohlo zlyhať srdce. Podstúpila podviazanie žalúdka a pustila sa do prísnej diéty. Jej váha však bola o tri mesiace ešte väčšia. Doktor zasiahol a nariadil jej hospitalizáciu, pričom si uvedomil, že Zach, manžel obéznej ženy, svoju milovanú polovičku vykrmoval. Chcel, aby bola na neho absolútne odkázaná.

Mladá žena si uvedomila, že žije v doslova nezdravom vzťahu a od svojho manžela už nevzala žiadne jedlo. Postupne začala aj cvičiť a nadbytočné kilá jej mizli ako zázrakom. Dalo sa však očakávať, že sa nakoniec rozvedie, keďže jej partner sa s postupnou nezávislosťou svojej manželky nevedel zmieriť.

A teraz sa podržte! Christina v priebehu roka schudla neskutočných 237 kilogramov! Je nesmierne vďačná, že dostala druhú šancu na život. Štíhla tmavovláska však nechce zaspať na vavrínoch, keďže pravidelne cvičí a preferuje predovšetkým zdravú stravu. Dnes sa teší váhe 83 kilogramov!

Christina – predtým

Christina – teraz

Zdroj: YouTube  |  Foto: YouTube, Facebook