Zdá sa až neskutočné, že mladá Češka Tereza H., ktorú colníci zadržali na medzinárodnom letisku v pakistanskom meste Láhaur, keď sa snažila prepašovať obrovské množstvo heroínu do Abú Zabí, začína byť doslova celebritou! 

Tereza, ktorá pochádza z Uherského Hradiště je momentálne centrom mediálnej  pozornosti nielen v Pakistane, ale i v Česku a na Slovensku. Pakistanské úrady doslova bojujú o to, aby mohli viesť vyšetrovanie krásnej ,,českej modelky”!

Presne tak ju miestne média nazývajú, hoci je o Tereze známe, že sa živila aj najstarším remeslom a do Pakistanu chodila fotiť. Vraj však nešlo o jej nahé fotky, ale pred objektívom pózovala v spodnej bielizni či v tradičnom moslimskom odeve.

Jedno je však isté. Z tejto blondínky sú miestni muži doslova unesení! Pravdepodobne za to môžu jej blond vlasy, ktoré pre Pakistancov môžu pôsobiť priam exoticky.

Z Terezinho zatknutia unikli rozličné fotky a videa, ktoré doslova pohoršili verejnosť. Zadržaná blondínka sa na mnohých doslova usmieva a pôsobí takmer bez stresu. Situácia sa však zmenila až pri vypočúvaní, keď priznala, že vedela o tom, že pašuje drogy a udala svoj kontakt. Až vtedy sa ukázalo, že má o svoj život naozaj strach.

Drsný výsluch: Pozrite si reakciu TEREZY, keď si uvedomila, že je naozaj ZLE!

A až teraz sa ukázalo, čo bolo príčinou jej bezstarostného úsmevu. Zo zatknutou dievčinou si totiž mnohí vyšetrovatelia a colníci robili doslova atrakciu. Fotili sa s ňou a Tereza im s úsmevom pózovala. A tieto snímky majú na sociálnych sieťach priam obrovský úspech.

A popis k jednej z nich v znení: ,, Kto je tu vlastne zadržaný?” asi ani nepotrebuje komentár! Tereza je v Pakistane doslova miláčik Pakistancov!

Zdroj: tn.nova.cz |Foto: Facebook, Twitter