Láska je nekonečné puto medzi dvoma ľuďmi, ktorí sú ochotní milovať sa so všetkými svojimi dokonalosťami či chybami, v dobrom i zlom a za každých okolností. A je úplne jedno, či ide o ženu a muža alebo sa do seba zahľadeli dve ženy.

Už od útleho detstva každá žena túži po tom, že sa stane nevestou, prípadne princeznou a v snehobielych šatách pretancuje na večierku, ktorý bude patriť iba jej, celú noc. Podobný sen si splnila i Veronika a Ivana, ktoré sa napriek predsudkom rozhodli žiť svoj život v spečatenej láske bok po boku.

Netradičná svadobná ceremónia, ktorú v Žiline natočil kameraman Matej Salát, sa stretla s mimoriadne pozitívnym ohlasom Slovákov. Tí sú zo spracovania videa, ale najmä slov starého otca jednej z dievčat doslova dojatí. “ ‚Veronika a Ivanka, vašimi úprimnými a hlbokými vzťahmi ste prekonali všetky konvencie a môžete žiť Váš spoločný vysnívaný život.‘ Slová príhovoru starého otca, pri ktorom mi tiekli slzy nielen počas točenia na svadbe, ale aj doma pri postprodukcii videa. Keby mám prísť o všetky svoje videá a musím si vybrať len jedno, ktoré mi ostane, bolo by to práve toto. Nie pre to, že sa tak líši od mojich ostatných svadobných videí, ale preto, že žiadny iný pár ma nepresvedčil o svojej vzájomnej láske viac ako práve Veronika a Ivanka,“ napísal k videu dojatý autor videa. Novomanželkám gratulujeme!

Foto|Video: Matej Salát