Diváci ich skrátka milujú! Dvojica Ivan Rusina a Fero Sedlák predvádzajú v jojkárskej kulinárskej šou “Moja mama varí lepšie ako tvoja” neuveriteľné výkony. V relácii pokorili všetky možné rekordy. Neverili by ste však, ako kedysi vyzeral Ivan!

Ivan Rusina ešte donedávna vážil neuveriteľných 145 kilogramov. Viedol zlú životosprávu, keď fajčil jednu cigaretu za druhou a o svoje zdravie nedbal. To sa odzrkadlilo na jeho váhe a celkovom vzhľade. “Moja maximálna váha bola okolo 145 kíl, teraz som síce pribratý a mám 95, normálne mám tých 89-92 kíl. Kolíše to podľa toho, aký mám tréningový systém,” priznal päťdesiatnik Ivan.

Keď pociťoval závraty a mal problémy s vysokým krvným tlakom, povedal si dosť. Prestal fajčiť, začal sa viac hýbať a dnes dokonca nemá problém zabehnúť si nejaký maratón. Dôležitým rozhodnutím pre neho bolo, že zo stravy vyčlenil lepok a začal sa stravovať v paleo štýle. “U ľudí, ktorí majú paleo a vysadili napríklad mliečne veci a syrokrémy, kde je veľa zlých tukov, tak každý schudol aj to pomohlo. Nejde ani tak o schudnutie, ale o pridanie energie,” prezradil sympatický Ivan.

Zdroj: TV JOJ | Foto: TV JOJ, Facebook, Markíza