Na Farme snáď žiadny párik nešokoval tak, ako ten posledný. Syn Moniky Haklovej Filip sa dal dokopy s vypadnutou slobodnou mamičkou Lenkou Horníkovou. Teraz ale prezradil, ako k ich zoznámeniu došlo a prezradil zrejme viac, ako mal!

 

Fanúšikov Farmy poriadne šokovala informácia, ktorá sa prevalila len pred pár dňami. Vypadnutá Lenka Horníková prezradila na sociálnej sieti, že tvorí pár so synom Moniky Haklovej Filipom. Mladý a šikovný farmár však, bohužiaľ, prehral duel proti Petrovi Harezníkovi, ktorý sa tak vrátil medzi svoje ženy Michaelu a najmä Táňu.

Filip sa po emotívnej rozlúčke s farmármi, na ktorej nechýbali ani slzy dojatia a slová vďaky, pobral opäť domov. Mohol sa tak po prehre tešiť aspoň na dobré jedlo a svoju čerstvú lásku Lenku. Pre TV Markíza prezradil o ich vzťahu zrejme viac ako mal, keď ich lásku zatiaľ neoznačil za príliš pevnú: „Je to pravda a akože nie je ešte taký úplne pevný vzťah, lebo sme spolu krátko. Ale motáme sa tak spolu a uvidíme, či to bude naozaj také pevné. Chodíme spolu, ale ešte na to potrebujeme čas,“ ostáva v realite svalnatý mladík, ktorý tak plánuje vo svojom romániku s tmavovláskou pokračovať.

Pred kamerami dokonca otvorene porozprával aj o tom, ako sa s vypadnutou farmárkou zoznámili a kedy sa medzi nimi zrodil vzťah: „Po Farme, keď vypadla, tak mne sa už páčila na Farme vlastne, tak som si povedal, že napíšem jej. Potom sme spolu išli von a sme si padli do oka hneď, takže sme boli na prechádzke, všeličo. A už sme sa začali motať,“ zahmlieva Filip, ktorý tak priznal, že iniciatíva na zoznámenie prišla z jeho strany. Monika Haklová bola síce zo vzťahu syna najprv v miernom šoku, no napokon sa so situáciou zmierila so slovami, že mladí si aj tak urobia po svojom. Nechajme sa teda prekvapiť, ako bude farmárska láska pokračovať.

Zdroj │ Foto: YouTube/ Televízia Markíza