Ako sa zdá, speváčka a bývalá superstaristka Barbora Balúchová sa v rodičovstve doslova vyžíva. Mamička takmer dvojročného synčeka Alexandra Jána, ktorého má s multioteckom a politikom Borisom Kollárom, bude onedlho oslavovať vianočné sviatky s mužom svojho života, ktorý si prednedávnom užíval vianočné vystúpenie v škôlke.

To sa ale evidentne nepáčilo niektorým premotivovaným mamičkám, ktoré na Barboru zaútočili neadekvátnymi komentármi. Syn hudobníčky a politika totiž trávil čas v spoločnosti detičiek, ktoré spievali vianočnú pesničku v angličtine. Aj keď je v dnešnej dobe absolútne normálne, že najmenší sa učia cudzí jazyk už od útleho detstva, predmetné sa nepáčilo niektorým ženám.

Barbora im bez servítky venovala niekoľko hrejivých slov, ktorými uviedla na pravú mieru, čo si myslí o ich názoroch. Rozohnená mamička si stojí za svojim, pričom vzhľadom na skutočnosť, že vidí na svojom synovi pokroky, mieni ho viesť v doposiaľ vedenej výchove i naďalej. A dobre robí! „Riešte si, prosím, vlastné deti, nie mojeMáme svoju životnú cestu, každé dieťa je iné a ja si to mienim užiť,“ povedala Barbora vo videu.

Video Alexa zo škôlky

Reakcia Barbory Balúchovej

 

Video: Streamable.com/ Instagram | Foto: Instagram/Barbora Balúchová