Je tomu už neuveriteľných 14 rokov, čo sa na slovenské televízne obrazovky dostala vôbec prvá reality šou, ktorú vyhrala prostoreká Novozámčanka Melinda Drevenková. Krásna brunetka sa však od toho času zmenila, pričom dnes by ste v nej “starú” Lindu hľadali len márne.

V roku 2005 priniesla televízia JOJ na obrazovky celkom nový formát zábavy, keď do upravených priestorov uzavreli skupinu ľudí, z ktorej po čase vyšiel jeden víťaz. Slovensko si v bizarnej šou zvolili za kráľovnú relácie Melindu Drevenkovú, ktorá bola jasnou favoritkou od začiatku vysielania. Ako sa však za tých 14 rokov zmenila? Veľmi!

Dnes 33-ročná výherkyňa astronomickej sumy 11 miliónov slovenských korún (365 000 €), čo zahŕňalo luxusný byt, auto, dovolenku a ročnú rentu vo výške 3,6 milióna, sa stala zo dňa na deň známou, pričom peniaze investovala do podnikania. Následne sa stala i moderátorkou audiotextovej súťaže, pózovala pre pánsky magazín, dokonca sa jej fotka objavila aj na stránkach, ktoré poskytujú rôzne služby pre dospelých. Linda si dlhodobo žila na vysokej nohe, s čím išli ruka v ruke i úpravy zovňajšku. Z krásnej brunetky sa napokon stala peroxidová blondína, pričom absolvovala aj rôzne chirurgické úpravy od zväčšenia pŕs, pier až po experimentálne účesy.

Ako sa však kedysi Linda vyjadrila na sociálnej sieti: „Pravda je taká, že ak chcete skončiť na pokraji zúfalstva, s prianím, aby toto celé bola iba nočná mora, tak choďte do VyVolených. No katastrofa! Doteraz sa snažím cez to celé preniesť… Výhra bola prekliata, príliš veľa ľudí mi ju závidelo a neprialo. Tomu, kto to vyhrá, prajem silu. Bude ju potrebovať, inak to nezvládne. Už teraz ho ľutujem.“ A teraz úprimne.. Spoznali by ste v tejto žene Lindu z roku 2005?

Zdroj: Instagram/lindadrevenkova