Obľúbená slovenská herečka, ktorá časom zreje ako víno, sa aktuálne pochválila nečakanou novinkou. Zuzana Vačková síce vyzerá o 15 rokov mladšie, ako je jej skutočný vek, avšak už nejaké obdobie sa môže chváliť krásnym titulom “babička”!

Televízna a divadelná hviezda Zuzana Vačková (53) má energie na rozdávanie, pričom aj po päťdesiatke vyzerá doslova fantasticky. Aj keď je umelkyňa pomerne aktívna na sociálnych sieťach, o najkrajšiu novinku zo súkromia sa doposiaľ s fanúšikmi nepodelila. Ako však prezradila pre portál čas.sk, už neuveriteľné dva roky sa v súkromí teší z vnúčika, ktorého porodila partnerka jej syna Jakuba (30).

„Môj vnuk už má dva roky, už stihol poriadne vyrásť. Áno, som babka,“ potvrdila otvorene s tým, že informáciu netajila, avšak jej syn si stráži svoje súkromie. “Viete, korona priniesla to, že sme všetci sedeli doma, a zase ja rešpektujem, že môj syn má rád svoje súkromie. Tak to nedávam na sociálne siete. Tešíme sa v úzkom rodinnom kruhu,” dodala hrdá babička, ktorá práve 12. februára oslávila 53 rokov. Gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/jaroslav_photography, zuzanavackova