V pondelok došlo v Bratislave k incidentu, ktorý mohol s veľkou pravdepodobnosťou skončiť tragicky. 28-ročný muž skočil z bytu na 8. poschodí. Akoby zázrakom ale vyviazol živý, hoci s poraneniami. Momentálne sa má nachádzať v liečbe v nemocnici.

Bratislavská polícia sa na sociálnej sieti zverila s nevšedným prípadom. V pondelok mal na Kolískovej ulici vyskočiť z bytu na 8. poschodí 28-ročný muž. Hoci sa podobné prípady končia často tragicky, tentokrát sa stal doslova zázrak.

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV vyšetrujú okolnosti netradičného prípadu, ku ktorému došlo v pondelok (10.01.2022) na Kolískovej ulici.
Podľa doterajších informácií mal vo večerných hodinách vyskočiť 28-ročný muž z bytu na ôsmom poschodí obytného domu. Pri páde utrpel viaceré zranenia, ktorým na mieste nepodľahol,” uviedla polícia.

Privolaná zdravotnícka služba ho následne previezla do jednej z nemocníc. Poverený príslušník policajného zboru začal v tejto súvislosti trestné stíhanie, a to vo veci trestného činu ublíženia na zdraví,” dodala na koniec udalosti so šťastným koncom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj