Neuveriteľné video z Gabčíkova: Žena v karanténe nadáva polícii kvôli..

Dátum:

Vláda Slovenskej republiky sa momentálne všemožne snaží ochrániť občanov pred šírením koronavírusu, v dôsledku ktorého už zomreli tisíce ľudí po celom svete. Práve z tohto dôvodu nariadila povinnú 14-dňovú karanténu pre všetkých cestujúcich, ktorí sa vracajú na naše územie zo zahraničia.

V uplynulých dňoch pristúpil krízový štáb Slovenskej republiky k razantným opatreniam, ktorými mieni zamedziť šíreniu ochorenia koronavírus. Aj keď dosluhujúci premiér i osobnosti zo sveta šoubiznisu pravidelne apelujú na občanov, aby ostávali v karanténe a chránili svoje okolie, niektorí, žiaľ, neustále vyvolávajú konflikty či nerešpektujú vážnosť situácie.

Jednou z nich je aj istá Slovenka, ktorá sa momentálne nachádza podľa nariadení štátu v 14-dňovej izolácii v Gabčíkove. Potom, čo sa vrátila zo zahraničia, bola ubytovaná v centre, kde sa však nepohodla s príslušníkmi policajného zboru. Jablkom sváru mala byť pritom strava, za ktorú nenechala žena na príslušníkoch zákona nitku suchú.

„Ako sa už včera vyjadril prezident Policajného zboru Milan Lučanský, v účelovom zariadení ministerstva vnútra v Gabčíkove došlo k niekoľkým situáciám, keď napríklad ubytovaní čakali, že každý bude mať samostatnú izbu. Neskôr policajné hliadky ako aj súkromná bezpečnostná služba zaznamenali incident, pri ktorom sa jedna z ubytovaných žien sťažovala, kládla si podmienky ohľadom stravy a nahrávala si na telefón policajtov a ďalšie prítomné osoby,“ napísala polícia k videu, ktoré zo sociálnej siete medzičasom odstránila.

Slovenka sa dostala do konfliktu s policajtmi kvôli jedlu, nakoľko nepožadovala klasickú alebo vegeteriánsku, ale vegánsku stravu. Keď sa jej muži zákona opakovane opýtali, či má nejaký zdravotný problém, prípadne nariadenie od lekára, odpovedala, že nie a ide len o jej zvyky vzhľadom na náboženstvo. ,,Toto mi musíte zabezpečiť, čo ja žiadam!” nedala sa arogantná Slovenka, pričom požadovala zeleninu, ryžu, zemiaky, paradajkovú omáčku, cícerovú nátierku či tofu. Policajti sa jej s mimoriadnou trpezlivosťou snažili taktne vysvetliť situáciu, avšak žena neustále trvala na svojom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Čas.sk, FB/ Polícia Slovenskej republiky

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...