Slováci boli svedkami neuveriteľne násilného činu, ktorý sa odohral priamo na ulici vo večerných hodinách. Prípad otriasol širokou verejnosťou, pričom násilníkom má byť iba 17-ročný chlapec!

Kedysi bola úcta k starším vštepovaná všetkým ľuďom bez rozdielu, pričom deti si ctili rodičov, učiteľov a, samozrejme, starších ľudí. Dnešná mládež v hodnotách akosi absolútne zaostáva a potom, čo bolo na Slovensku odhalené týranie zvierat teenagermi, sa na internete objavilo video, ktoré pobúrilo širokú verejnosť.

Priamo na ulici mal mladistvý chlapec zasadiť tvrdú ranu staršej, približne 70-ročnej žene, ktorá ostala z činu doslova otrasená. Neprimerané správanie Patrika bolo zaznamenené v krátkom videu, ktoré sa okamžite začalo šíriť internetom, pričom ho zdieľalo viacero známych osobností. Pozor, video nie je vhodné pre slabšie povahy!

Video z bitky môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Streamable

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)