Mladá Slovenka, ktorá sa venuje nevšednému podnikaniu, sa môže pochváliť vskutku jedinečným úspechom. Práca rodáčky z východu totiž absolútne nadchla aj najväčšie hviezdy svetového šoubiznisu, ktoré neváhali a výrobky z jej dielne mienia mať aj vo svojej garderóbe!

Sympatická Anička, ktorá pochádza z dedinky Hudcovce (okr. Humenné), sa venuje šperkárstvu už dlhé roky. Jej práca pritom nenadchla len Slovenky či Češky, no s úspechom zašla oveľa ďalšj, až do samotného Hollywoodu. Počas halloweenskych osláv si jednu z jej koruniek zobrala Khloe Kardashian, ktorú na sociálnej sieti Instagram sleduje 127-miliónov fanúšikov, pričom tým úspech zďaleka nekončí.

Ok, teraz už môžem aj zomrieť. Beyoncé si objednala 4 korunky od nás,” informovala umelkyňa koncom roka 2020. Ako prezradila pre portál čas.sk, objednávka bola na muža pracujúceho pre spoločnosť, ktorú založila samotná kráľovná hudobnej scény. “Nedalo nám to pokoja, a preto sme vygooglili na akú adresu objednávka ide. Zistili sme, že ide o veľkú vilu, v ktorej býva Beyoncé,” neskrýva nadšenie Anička. Iba pred pár dňami pritom odhalila jedinečnú korunku, ktorú si pre ňu pripravila. A že ide o skutočné umelecké dielo!

Khloe Kardashian

Korunka pre Beyoncé

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/khloekardashian, beyonce, Carbickova Halo Crowns, IG/carbickovacrowns