Kedysi hviezdila na televíznych obrazovkách ako bezkonkurenčná Hannah Montana, neskôr sa z nej stala neriadená strela schopná akýchkoľvek excesov. 26-ročná speváčka, herečka, textárka a bojovníčka za práva zvierat naplnila dlhodobé očakávania fanúšikov a potvrdila svadbu s fešným hercom Liamom Hemsworthom!

Už sú svoji! Miley Cyrus a Liam Hemsworth sa zoznámili pri natáčaní filmu Posledná pieseň, pričom herec v ňom dostal úlohu potom, ako ju odmietol Taylor Lautner z Twillightu. Dvojica sa do seba zamilovala práve počas natáčania snímky a je spolu už neuveriteľných 10 rokov. Fanúšikmi milovaný pár musel doposiaľ čeliť jednému rozchodu v čase, kedy sa mladá speváčka každý deň postarala o nejaký škandál. Odkedy sa však na prelome rokov 2016 a 2017 vrátila do náručia svojho ex-snúbenca, skrotla a stiahla sa do úzadia.

Aj keď blondínka prestala koncertovať, nahrávať nové skladby či sa vyhýbala sociálnym sieťam, iba prednedávnom začala byť opäť šoubiznisovo aktívna. Je tomu len zopár hodín, čo hviezda mimoriadne prekvapila, a zároveň potešila všetkých svojich fanúšikov jedinečnou novinkou. Z divokej šelmy Miley Cyrus sa totiž stala vydatá pani, ktorá si vzala za manžela muža svojich snov.

Popová speváčka a austrálsky herec sa vzali vo svojom dome v Tennessee v žiare svetielok z vianočného stromčeka. Hemsworthovci si povedali svoje životné „áno“ 23. decembra, a teda deň pred Vianocami, pričom Miley mala oblečené jednoduché saténové šaty, v ktorých vyzerala božsky. Šťastným novomanželom srdečne gratulujeme!

Zdroj: Instagram/MileyCyrus