Niekto si to vie v živote zariadiť. V tomto prípade ide o Buddyho Sullivana z Kalifornie, ktorému jedna žena ani zďaleka nestačí. Vo väčšine prípadov sa stáva, že ak jeden partner nestačí, nájde sa milenka či milenec. Buddy to však vyriešil úplne inak.

[sociallocker]Prvá žena Buddyho, Rose chodila v minulosti so ženou Lauren, no ich vzťah skončil, keď sa Rose zamilovala do Buddyho. Od tohto momentu pár spolu žil päť rokov a spolu splodili dvoch synov, Owena (5) a Jamese (3). No Rose našla Lauren na sociálnej sieti a ich vzťah sa opäť obnovil a vtedy sa Rose rozhodla vyjsť s pravdou von. Svojmu manželovi oznámila, že miluje jeho ale Lauren taktiež. Nakoniec sa rozhodli, že táto zamilovaná trojka bude žiť spolu. Neskôr začal mať Buddy intímny vzťah aj s Lauren.

Buddyho ženy v dobe keď čakali jeho deti
Buddyho ženy v dobe keď čakali jeho deti

Buddyho ženy otehotneli v tej istej dobe a tak majú rovnako staré deti Damiena a Ryana. ,,Je zábavné mať ďalšie deti s inými ženami a pozorovať ako vyzerajú rozdielne. Zatiaľ nám to funguje a rád by som náš vzťah posvätil aj úradne,“ uviedol Buddy. Rose sa nechala počuť, že je skvelé žiť so svojou prvou láskou a manželom. ,,Som hrdá na našu rodinu a myslím, že by si z nás mohli vziať príklad všetci, ktorí pochybujú, že by niečo takéto mohlo fungovať,“ pochvaľuje si Lauren.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram
[/sociallocker]