Niekto si to vie v živote zariadiť. V tomto prípade ide o Buddyho Sullivana z Kalifornie, ktorému jedna žena ani zďaleka nestačí. Vo väčšine prípadov sa stáva, že ak jeden partner nestačí, nájde sa milenka či milenec. Buddy to však vyriešil úplne inak.

Prvá žena Buddyho, Rose chodila v minulosti so ženou Lauren, no ich vzťah skončil, keď sa Rose zamilovala do Buddyho. Od tohto momentu pár spolu žil päť rokov a spolu splodili dvoch synov, Owena (5) a Jamese (3). No Rose našla Lauren na sociálnej sieti a ich vzťah sa opäť obnovil a vtedy sa Rose rozhodla vyjsť s pravdou von. Svojmu manželovi oznámila, že miluje jeho ale Lauren taktiež. Nakoniec sa rozhodli, že táto zamilovaná trojka bude žiť spolu. Neskôr začal mať Buddy intímny vzťah aj s Lauren.

Buddyho ženy v dobe keď čakali jeho deti
Buddyho ženy v dobe keď čakali jeho deti

Buddyho ženy otehotneli v tej istej dobe a tak majú rovnako staré deti Damiena a Ryana. ,,Je zábavné mať ďalšie deti s inými ženami a pozorovať ako vyzerajú rozdielne. Zatiaľ nám to funguje a rád by som náš vzťah posvätil aj úradne,“ uviedol Buddy. Rose sa nechala počuť, že je skvelé žiť so svojou prvou láskou a manželom. ,,Som hrdá na našu rodinu a myslím, že by si z nás mohli vziať príklad všetci, ktorí pochybujú, že by niečo takéto mohlo fungovať,“ pochvaľuje si Lauren.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram