5. novembra šokovala celý svet nečakaná správa o úmrtí 34-ročného rapera Aarona Cartera, ktorý bol bratom speváka Nicka Cartera zo skupiny Backstreet Boys. Fanúšikovia kapely spoznali mladšieho súrodenca idolu tínedžeriek ešte v čase, kedy mal len 9 rokov a rozbiehal kariéru sólového umelca.

Rodina hudobníka Aarona Cartera momentálne prežíva najťažšie chvíle života potom, čo bolo telo 34-ročného rapera objavené bez známok života vo vani v jeho dome v Lancasteri. Po náhlej smrti mladíka je zdrvená nielen jeho partnerka a matka jediného syna Princea, ale aj brat Nick Carter, ktorý pôsobí v legendárnej skupine Backstreet Boys. Tú aktuálne čakajú posledné dva koncerty v rámci európskeho turné, počas ktorého sa zastavili aj v neďalekej Budapešti.

Potom, čo speváka zastihla v Londýne správa o úmrtí brata sa zdalo, že kapela v O2 Arene nevystúpi, avšak fanúšikovia sa svojich idolov predsa len dočkali. Počas skladby Show Me the Meaning of Being Lonely však Nick podľahol emóciám a po búrlivom potlesku sa divákom prihovoril jeho kolega Kevin Richardson. „Táto pieseň je pre nás veľmi špeciálna. Je totiž o rodine. Vyrastali sme spolu, prekonali sme spolu vzostupy a pády. Ďakujeme, že ste s rodinou Backstreet Boys celých tých 29 rokov. Ďakujeme za vašu lásku,” uviedol ďalší singel „No Place“ s tým, že srdcia všetkých členov Backstreet Boys sú zlomené, nakoľko jedného príbuzného v Aaronovi stratili všetci.

Krátko pred vystúpením sa fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete prihovoril aj samotný Nick, ktorý neskrýval smútok. „Aj keď sme mali komplikovaný vzťah, moja láska k nemu nikdy nevyprchala. Vždy som veril, že raz bude chcieť kráčať zdravou cestou a nakoniec nájde pomoc, ktorú tak zúfalo potreboval. Niekedy chceme niekoho alebo niečo obviniť zo straty, ale pravda je taká, že závislosť a psychické choroby sú tým skutočným vinníkom. Môj brat mi bude chýbať viac, než si ktokoľvek dokáže predstaviť. Teraz konečne nájdeš pokoj, ktorý si tu na zemi nikdy nenašiel. Ľúbim ťa, braček!” napísal k niekoľkým fotografiám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/nickcarter, Twitter