Karina Qayumová (16) sa zviditeľnila v markizáckom seriáli Oteckovia, ktorý mal u televíznych divákov dlhé roky mimoriadny úspech. Pred kamery sa postavila ešte ako dieťa, no na konci natáčania z nej už vyrástla mladá žena. Hoci sa pochválila svojím hereckým talentom, málokto vie, že je aj úspešnou športovkyňou.

Sympatická brunetka začala pôsobiť v seriáli Oteckovia ako 11-ročná, pričom si zahrala postavu Niny, ktorá bola najstaršou dcérou Mareka (Vladimír Kobielsky) a Tamary (Zuzana Mauréry). Ako sa však zdá, študentka strednej školy je nielen talentovanou herečkou, ale aj aktívnou a úspešnou športovkyňou.

Karin sa totiž od piatich rokov venuje plávaniu, kým o tri roky neskôr začala pretekať za klub STU Trnava. V rámci slovenských plaveckých súťaží získala 24 zlatých, 25 strieborných a 24 bronzových medailí.

I keď sa seriálová Nina už neobjavuje na televíznych obrazovkách, fanúšikom sa pripomína vďaka sociálnym sieťam, kde je mimoriadne úspešná. Najnovšie sa pochválila vyrysovanými svalmi, ktoré skrýva pod tričkom. Na vymakané telo je patrične hrdá a my sa ani nemôžeme čudovať!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/karinkaqayumova | Foto: IG/karinkaqayumova, TV Markíza