Nočná mora každej mamy! Aj tak by sa dali opísať posledné týždne slovenskej speváčky po tom, čo sa u jej dcéry objavilo “vzácne” kožné ochorenie. Plač, bolesť a dlhé bezsenné noci sa stali každodennou realitou speváčky zo sesterského dua Twiins.

Daniela Nízlová sa len prednedávnom tešila z nového bývania spolu so sestrou Veronikou a jej bábätkom Neou. Radosť vystriedalo trápenie po tom, čo sa u malej Lindy objavilo ochorenie s názvom moluskum. Ak by vám toto slovo nič nehovorilo, jedná sa o kontagiózne bradavice s inkubačnou dobou od 1 týždňa až po 6 mesiacov.

Inak tomu nebolo ani v prípade Danielinej dcéry. „Linda mala problémy posledné tri mesiace,“ uviedla pre Nový Čas s tým, že ich čakalo náročné obdobie plné plaču a bolesti. „Začalo sa to dvoma pľuzgierikmi a o chvíľku ich bolo 50. Myslím si, že to chytila v bazéne, keď sme boli vo wellness. Nevedela som, čo robiť, nič nepomáhalo,” priznáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Ako slobodná mamička uvádza, dnes by už malo byť všetko na dobrej ceste k úplnému vyliečeniu, k čomu pomohol najmä ich odchod na spoločnú dovolenku k moru. Malej Linde prajeme ešte veľa zdravia a síl v tomto zdravotne náročnom období.

Zdroj: Cas.sk l Foto: Instagram/DanielaTwiins