František Kabrheľ (41) sa po svadbe s Norou Mojsejovou, dnes už Kabrheľovou, (59) pustil do práce. V prvom rade sa rozhodol zrekonštruovať luxusnú vilu na Pereši, v ktorej spoznal svoju nastávajúcu nevestu, pričom sa predpokladalo, že dvojica si buduje nové hniezdočko lásky. Náhle však nastali zmeny a lukratívna nehnuteľnosť má nového majiteľa.

Od momentu, kedy sa Versače stal pánom nehnuteľnosti, na pozemku sa po dlhých mesiacoch konečne začali diať výrazné zmeny. Staromódne zariadenie v okamihu zmizlo a priestory boli zrekonštruované do moderného štýlu. Nebolo však známe, aké plány má Norin manžel po ukončení radikálnej premeny.

Už dnes je však jasné, že najznámejšia vila na Slovensku sa po dlhých rokoch dostala z rúk Braňa Mojseja či manželov Kabrheľovcov. Nehnuteľnosť bola totiž predaná novému majiteľovi z Nitry. ,,S pánom Kabrheľom nie som v príbuzenskom vzťahu. Išlo len o obchod,“ uviedla pre cas.sk spoločníčka vo firme, ktorá dom odkúpila. Versače si tak, podľa odhadu realitného makléra mohol prilepšiť o viac ako 700 000 eur.

Takto vyzerala vila na Pereši v priebehu reality šou Mojsejovci

Fotky nehnuteľnosti po rekonštrukcií si môžete pozrieť —TU— alebo —TU—!

Zdroj: cas.sk  |  Foto: YouTube, Facebook