6. séria jedného z historicky najúspešnejších slovenských seriálov Dunaj, k vašim službám sa pomaly blíži do finále. Dovtedy však čaká divákov ešte množstvo dramatických zvratov, ale aj milých prekvapení, ako je napríklad postava novej speváčky.

Do seriálu Dunaj, k vašim službám mieri postava francúzskej speváčky, ktorá bude v kabarete spríjemňovať atmosféru spievaním známych piesní. Krásnu umelkyňu si zahrá jedna z najobľúbenejších a najúspešnejších slovenských interpretok súčasnosti Emma Drobná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Drobná (@emmadrobna)

,,Pre mňa je to výzva. To, že si ma vybrali, je pre mňa len dobré, lebo sa teším takýmto skúsenostiam,” prezradila pre web Markiza.sk poctená hudobná hviezda.

,,Táto postava, ja dokonca ani neviem, aké má meno, neviem, či vôbec nejaké meno má, to všetko sa asi ešte dozviem. Ale objavím sa tu myslím, že len dnes. Budem spievať dve skladby. Jedna bude vlastná tvorba a jedna bude Édith Piaf,” uviedla ešte pred natáčaním víťazka SuperStar z roku 2015. Ako to Emme išlo na pľaci, uvidíte už v utorok večer na Markíze.

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial